Címlap Our School Rendezvények
Rendezvényeink
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
1 Tanévnyitó ünnepély - 2019.09.02. Monday, 02 September 2019
2 Bolondballagás, ballagás, tanévzáró - 2019 Thursday, 13 June 2019
3 Ballagás - 2019 Wednesday, 12 June 2019
4 Digitális Témahét 2019 Wednesday, 24 April 2019
5 Ünnepi megemlékezés 1848 március 15-ről - 2019 Wednesday, 13 March 2019
6 Farsang 2019.02.22. Monday, 18 February 2019
7 Karácsonyi vásár - 2018 Thursday, 20 December 2018
8 Újlakos advent a Fő-téren - 2018 Friday, 14 December 2018
9 Márton-nap 2018 Thursday, 22 November 2018
10 Ünnepi megemlékezés október 23-a alkalmából - 2018 Friday, 19 October 2018
11 Sulibörze - 2018 Wednesday, 10 October 2018
12 Erntedankfest Terményünnep az Újlakban - 2018 Wednesday, 10 October 2018
13 Ilyen előadás még nem volt az iskolában… Saturday, 06 October 2018
14 Bolondballagás, ballagás, tanévzáró - 2018 Thursday, 28 June 2018
15 Író – olvasó találkozó Nógrádi Gáborral Friday, 01 June 2018
16 Ki mit tud? az Újlakban - 2018 Monday, 07 May 2018
17 Ünnepi megemlékezés 1848 március 15-ről -- 2018 Wednesday, 14 March 2018
18 alsós kerületi minősítő népdalverseny - 2018 Friday, 09 March 2018
19 AHU az Újlakban Thursday, 01 March 2018
20 Farsang - 2018 Saturday, 03 February 2018
21 Göncölj a Földért! - 2017 Tuesday, 05 December 2017
22 Ünnepi megemlékezés október 23-a alkalmából - 2017 Friday, 20 October 2017
23 Sulibörze 2017 Friday, 20 October 2017
24 Mi leszek, ha nagy leszek? Wednesday, 18 October 2017
25 10. Sulibörze Friday, 13 October 2017
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Page 1 of 7