Címlap Our School Rendezvények
Rendezvényeink
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
76 tanévzáró - 2014.06.20. Friday, 20 June 2014
77 Ballagás, boldonballagás, búcsú a ballagó nyolcadikosotól - 2014 Thursday, 12 June 2014
78 Újlak diákest a Vigyázóban - 2014 Saturday, 17 May 2014
79 Nyílt nap - 2014 Friday, 07 February 2014
80 Karácsonyfa formáció a gyerekekkel Tuesday, 24 December 2013
81 Téli kiállítás - 2013 Tuesday, 24 December 2013
82 Mikulás - 2013 Monday, 23 December 2013
83 Klubnapközi - 2013 Friday, 22 November 2013
84 MARTINSTAG-MÁRTON NAP 2013 Wednesday, 13 November 2013
85 Alsós kitűnő tanulóink aláírtak a Nagykönyvbe Wednesday, 13 November 2013
86 Halloween - 2013 Tuesday, 29 October 2013
87 Zöldség- gyümölcssaláta készítő verseny az alsó tagozaton Thursday, 17 October 2013
88 Óvónők látogatása az első évfolyamon - 2013 Tuesday, 15 October 2013
89 Ballagás, bolondballagás, évzáró és búcsúvideó a most ballagó nyolcadikosokról - 2013 Friday, 14 June 2013
90 Német Nemzetiségi Nap - 2013.05.24. Friday, 24 May 2013
91 Ünnepi megemlékezés 1848 március 15-ről -- 2013 Wednesday, 27 March 2013
92 A Muzsikás együttes rendhagyó énekórája MOL-ban Tuesday, 05 March 2013
93 Farsang - 2013.02.02. Tuesday, 22 January 2013
94 Advent az alsó tagozaton Thursday, 03 January 2013
95 Felsős karácsony - 2012 Friday, 28 December 2012
96 Mikulás nap az Újlakban - 2012.12.06. Monday, 10 December 2012
97 Kerületi pedagógusok szakmai napja az Újlakban Friday, 23 November 2012
98 Márton nap - 2012 Wednesday, 14 November 2012
99 Informatika verseny 5-8. évf. - 2012 Thursday, 08 November 2012
100 Halloween - 2012 Monday, 05 November 2012
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Page 4 of 7