Címlap Our School Rendezvények
Rendezvényeink
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
26 Bolondballagás, ballagás, tanévzáró - 2017 Wednesday, 14 June 2017
27 Buszos városnézés angol nyelvű idegenvezetéssel Friday, 09 June 2017
28 Gyermeknap - 2017 Friday, 09 June 2017
29 KÉZENFOGVA Tuesday, 09 May 2017
30 Föld napja - 2017 Friday, 28 April 2017
31 Digitális témahét - 2017 Monday, 03 April 2017
32 Tehetség-hét - 2017 Friday, 03 March 2017
33 Biztonságos Internet Nap - 2017 Tuesday, 07 February 2017
34 Sulibörze - 2016 Thursday, 27 October 2016
35 Halloween - 2016 Monday, 24 October 2016
36 Ballagás, Bolondballagás, Ünnepélyes tanévzáró - 2016.06.14.,15.,24. Friday, 24 June 2016
37 Rendhagyó tanévzáró Monday, 06 June 2016
38 Budapesti Nagy Sportágválasztó - 2016 Wednesday, 01 June 2016
39 Madarak és fák napja - 2016 Wednesday, 25 May 2016
40 Német nemzetiségi nap az alsó tagozaton - 2016 Thursday, 12 May 2016
41 TESZEDD - 2016 Friday, 06 May 2016
42 Kupingált hordó Tuesday, 03 May 2016
43 Papírgyűjtés az iskolában - 2016 Monday, 02 May 2016
44 GULYÁSFŐZŐ VERSENY - 2016.05.06. Tuesday, 26 April 2016
45 Interaktív állatbemutató órák - 2016 Thursday, 31 March 2016
46 Húsvéti klubnapközi - 2016 Tuesday, 22 March 2016
47 Tavaszváró iskolahívogató - 2016 Friday, 19 February 2016
48 Farsang - 2016.02.13. Friday, 12 February 2016
49 Karácsonyi vásár Friday, 04 December 2015
50 Márton-nap - 2015.11.12. Tuesday, 01 December 2015
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Page 2 of 7