Címlap Our School Rendezvények
Rendezvényeink
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
101 sulibörze - 2012 Wednesday, 24 October 2012
102 Óvónők látogatása az első évfolyamon Tuesday, 09 October 2012
103 2012. 10. 05. Mustkészítés Tuesday, 09 October 2012
104 Egészségnap a napköziben Tuesday, 09 October 2012
105 A Német Nemzetiségi Tagozat fellépése az autómentes napon Friday, 28 September 2012
106 Gulyásfőző verseny - 2012.09.21. Friday, 28 September 2012
107 Lekvárfőzés Tuesday, 25 September 2012
108 Ballagás, bolondballagás és búcsúvideó a most ballagó nyolcadikosokról Wednesday, 13 June 2012
109 Napközis tábor -2012 Wednesday, 06 June 2012
110 Budapest kupa - 2012 Tuesday, 29 May 2012
111 "Bringázz a suliba" Friday, 25 May 2012
112 "Bringa rally" Friday, 25 May 2012
113 Gulyásfőzés Monday, 21 May 2012
114 Gokartozás a katlanban Tuesday, 15 May 2012
115 Tavaszi díszben az iskola galériája Thursday, 10 May 2012
116 FIAT 2012 Friday, 13 April 2012
117 Újlak diákest - 2012.03.30. Tuesday, 27 March 2012
118 Ünnepi megemlékezés 1848 március 15-ről -- 2012 Tuesday, 20 March 2012
119 Farsang - 2012.02.18 Wednesday, 15 February 2012
120 Beszéljünk a drogról! Thursday, 19 January 2012
121 Jilly Viktor előadása az Újlakban Thursday, 19 January 2012
122 Advent - 2011 Wednesday, 21 December 2011
123 Márton-nap (2011.11.11) Friday, 11 November 2011
124 Halloween - 2011 Sunday, 06 November 2011
125 Ünnepi megemlékezés október 23-a alkalmából (2011.10.21.) Tuesday, 25 October 2011
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Page 5 of 7