Címlap Our School Rendezvények alsós kerületi minősítő népdalverseny - 2018
alsós kerületi minősítő népdalverseny - 2018 Print E-mail
Friday, 09 March 2018 15:44
There are no translations available.

Ebben a tanévben is nagy lelkesedéssel készültünk a kerületi alsó tagozatos minősítő, ének és népdalversenyre . Sok gyermek jelentkezett a tagozatokról és az általános tantervű osztályokból is. Nem volt könnyű kiválasztani a négy gyermeket, akik iskolánkat, a versenyen képviseli.


Régóta dolgozunk azon, hogy nívós dalokat énekeljenek tanulóink ezen a kerületi megmérettetésen. Fontos, hogy a magyar népzene kincseit megőrizzük és a gyerekek is tudják azt, hogy Bartók és Kodály örökségét 2018-ban sem felejthetjük el. Nagy örömmel tölt el, hogy idén sikerült az Újlakosoknak szép eredményeket elérni, végre iskolánk nagyon jól szerepelt március 7-én a „ Bartók Zeneházban”


  • Raoumi –Varga Stella 1.e Arany Fokozatú Minősítés
  • Mészáros Áron 2.a Arany Fokozatú Minősítés
  • Füzes Boglárka 3.b Kiemelt Arany Fokozatú Minősítés
  • Maródi Noémi 4.a Ezüst fokozatú Minősítés

 

Az eredmények önmagukért beszélnek.

A kollégáim akik segítettek a felkészítésben és az iskolai forduló lebonyolításában.:

Pappné dr. Szabó Edit, Erős Tamásné, Némethné Kabai Ágnes, Pappné Gyaraki Mónika,

„A Zene Mindenkié” Kodály Zoltán

Szervezők: Széll Tamásné Pappné dr. Szabó Edit